Obchodní zástupce/zástupkyně - manažeři projektu Prostějov

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

28829520739

Firma:

Mechanika, a.s.

Požadavky

Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Životopisy zasílejte na email: banasova@mechanikapv.cz
Požadujeme: strojní či stavební směr výhodou, znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, ŘP sk. B - aktivní řidič, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup
Náplň práce: péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků v oblasti výplní otvorů - oken, dveří, fasád, spolupráce při realizaci zakázky - obchodní stránka zakázky, administrativa spojená se zakázkou
Nabízíme: služební automobil, telefon, motivační ohodnocení, podnikové stravování