Elektromechanik/elektromechanička slaboproud pro přezkoušení, a případné opravy leteckých přístrojů (letadlových celků). Mostkovice

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Mostkovice

Nabízený plat:

130 - 160 Kč

Značka:

22062500718

Firma:

FORTE a.s.

Požadavky

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

I ABSOLVENTI. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Strukturovaný profesní životopis zašlete na adresu společnosti: FORTE a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice nebo emailem forte@forteas.cz, petr.hlavka@forteas.cz, případně nás kontaktujte na tel. 777 750 643, 777 750 645 (v době 6:00-14.30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice.

Požadujeme: vyučení v oboru elektro mechanik slaboproud, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení, řidičský průkaz sk. B. PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ELEKTRIKÁŘE S VYHLÁŠKOU 50 Sb./78. Důležité je chuť pracovat a chtít se učit i novým věcem. Na danou pozici, zaučíme, a zajistíme vyškolení na ČVUT v Praze Fakulta dopravní.

Náplň práce: oprava a údržba vojenské techniky a strojů, provádění preventivních prohlídek a preventivní údržby, provádění zápisu do dokumentace o opravách.
Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie, stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy, čtvrtletní motivační příspěvek za bezvadné plnění (max. do výše) 3 000,- Kč,