Stavební dělník/dělnice Držovice

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Držovice

Nabízený plat:

19500 Kč

Značka:

21887700704

Firma:

JAMASTAV MORAVIA a.s.

Náplň práce

KONTAKTNÍ MÍSTO - KAŽDOU STŘEDU OD 7:00-8:00 v sídle provozovny ul. Olomoucká 277/208, Držovice. Pracovní doba: 7:00-15:30. Pracoviště: okr. Prostějov, Morava dle zakázek, výjezd na stavbu z Držovic
Požadujeme: ŘP sk. B výhodou
Nabízíme: stravenky

Podobné nabídky práce

Pomocní stavební dělníci - pouze ranní směna - ubytování, zálohy

před týdnem Prostejov 1 ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
28000 - 30000 Kč za měsíc S ubytováním

Dělník/ice na ranní směnu

před 5 dny Prostějov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
19000 - 20000 Kč za měsíc S ubytováním

Dělník - operátor speciálních činností

dnes Olomouc Recovera Využití zdrojů a.s.
40000 Kč za měsíc

Dělník ve výrobě - náborový bonus 20.000 Kč (28 - 35.000 Kč)

včera Přerov Jobs Contact Personal, s.r.o.
28000 - 35000 Kč za měsíc

Dělník/ce do výroby mzda až 37 000 Kč,13. a 14. plat (m/ž)

dnes Mohelnice Manuvia Pardubice
35000 - 37000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátoři výroby, manipulační dělník ve výrobě

včera Prostějov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
25000 - 27000 Kč za měsíc

Montážní dělník/ce elektromotorů 8h směny Mohelnice!

32000 Kč za měsíc

Dělník dálniční údržby - Brodek u Prostějova (29-2024)

včera Brodek u Prostějova Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Hlavní účetní – výrobní firma

před týdnem Prostějov GASL CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jakub Malý

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.