Obsluha regranulačních linek Bohuslavice

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Bohuslavice

Nabízený plat:

32000 - 47000 Kč

Značka:

28813280708

Firma:

Remarkplast s.r.o.

Náplň práce

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Kontaktní osoba Mgr. Jiřina Navrátilová, tel. 605 569 122 (volat Po-Pá, 8:00-15:00), e-mail: navratilova@remarkplast.cz, osobně Bohuslavice 123 (v době 8:00-15:00). Možná nezávazná prohlídka pracoviště.

Požadujeme: zručnost, pečlivost, zkušenost s obsluhou VZV výhodou - ne podmínkou
Náplň práce: obsluha a čištění regranulačních linek, evidence dokumentů k výrobě vzorků, manipulace s materiálem
Nabízíme: výkonnostní bonus - za dobrou práci - dobrá odměna, práce v režimu "JEDEN TÝDEN V PRÁCI, JEDEN TÝDEN DOMA", 12ti hodinové směny (denní/noční), stravenkový paušál v hodnotě 113 Kč, možnost profesního růstu, bezplatné získání průkazu na VZV - v rámci práce vás zaškolíme, moderní, bezpečné a čisté pracovní prostředí, příplatky za nepřetržitý provoz, noční směny, víkendy, výplata vždy 15. den v měsíci, nezávazná prohlídka pracoviště, ať víte, do čeho jdete