*Technik/čka speciálních montáží zoomtech Velká Bíteš

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Velká Bíteš

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

29302340740

Firma:

B E M A T E C H, s.r.o.

Náplň práce

POPIS POZICE:
- Plánování, příprava a kompletace velkoformátových rolet Zoomtech,
- Práce se speciálním strojem Zoombox,
- Účast na speciálních projektech a montážích systému,
- Spolupráce na řezání materiálů,
- Kooperace napříč výrobou a technickým a vývojovým oddělením,
- Jednosměnný provoz,
CO OČEKÁVÁME OD KANDIDÁTA:
- Cit pro detail, důslednost,
- Uživatelskou znalost PC,
- Zodpovědnost, samostatnost a ochotu učit se novým věcem,
INFO O FIRMĚ:
- Stabilní dlouhodobé zaměstnání,
- Čisté prostředí zaměřené na automatizaci procesů,
- Motivující ohodnocení, třináctý plat,
- Zaměstnanecké benefity - odměny za zdraví, příspěvek na obědy ve vlastní jídelně, penzijní připojištění,
- Práce na HPP, možnost zkráceného úvazku,
- Termín nástupu dohodou
Chcete mít možnost podílet se na výrobě a kompletaci zoomtech výrobků a jiných speciálních projektů? Zoomtech je světově unikátní patentovaná technologie pro rolovací systémy velkých rozměrů. Pojďte společně s námi tvořit něco světově unikátního.
První kontakt emailem nebo telefonicky, osobně 8,00 - 15,00 hod..