Ostraha Obchodního domu Praha

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

29700 Kč

Značka:

28862000704

Firma:

GADO, s.r.o.

Náplň práce

Pchálková Jana, tel.: 734 881 689, e-mail: nabor.centrum@gado.cz Po - Pá 08:00-17:00 h.

Další nabízené prodejny:
Skandinávská 144/25,
Nám. Hrdinů 1634/3
Radlická 1,
Veselská 663,
Vocelova 11
Koněvova 1685/110
Milady Horákové 116/109
Přetlucká 3295/50

Požadujeme:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
Kamerový monitoring a pochůzky po prodejně, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací.
Možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz