Opravář motorových vozidel Krupá

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Krupá

Nabízený plat:

21300 - 30000 Kč

Značka:

27254040725

Firma:

Rakovnická obchodní společnost, s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme: vyučení v některém z oborů autoklempíř, automechanik, popř. opravář zemědělských strojů, autoelektrikář, autolakýrník nebo praxe v oboru podmínkou.
Vhodné také pro lidi v důchodovém věku.
Nástup možný ihned, možnost plného nebo zkráceného úvazku dle dohody, možnost ubytování.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: své životopisy posílejte na e-mail autoservis@autoplace.cz

Podobné nabídky práce

Mechanik opravář nákladních vozidel

dnes Mladá Boleslav STPA CZ s.r.o.

Hledáme operátory/ky do výroby • doprava zdarma z Loun a Žatce

před 2 dny Rakovník LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
35000 - 38000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor výroby - / Оператор виробництва

před týdnem Rakovník HUMAN ASSET s.r.o.
23300 - 34300 Kč za měsíc S ubytováním

Opravář lesnických a zemědělských strojů LZ Boubín

před 6 dny Vimperk Lesy České republiky, s.p.

Opravář nákladních vozidel a stavební techniky

před 6 dny Praha Čermák a Hrachovec a.s.

Přípravář vozidel / pomocný pracovní autoservisu - obsluha myčky

aktivní nabídka Praha 4 - Michle JOBSYSTEM s.r.o.
S ubytováním

Opravář/ka výpočetní techniky, mzda až 28.000 Kč, pouze ranní směny

před 2 dny Ostrava FlexI T agency s.r.o.
23000 - 28000 Kč za měsíc

Likvidátor / likvidátorka - pojištění motorových vozidel

aktivní nabídka Praha JOBSYSTEM s.r.o.

Mechanik opravář - Brno

dnes Brno Algarin Work s.r.o.
60000 - 80000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Rakovnická obchodní společnost, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavel Roubík
Tel: 739022888
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.