Bankovní specialisté Rakovník

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Rakovník

Nabízený plat:

30000 - 80000 Kč

Značka:

28774460726

Firma:

PM RAKOVNÍK s.r.o.

Náplň práce

Možnost také zkráceného úvazku.
Očekáváme: pracovitého komunikativního kolegu s maturitou, vášní pro obchod a ochotu dále se vzdělávat; zodpovědnou a samostatnou osobnost se spoustou energie a touhou odvádět 100 % práci; jste bojovník - nevzdáváte se při prvním neúspěchu.
Náplň práce: poskytování bankovních služeb pro stávající i nové klienty, správa stávajícího klientského kmene, kompletní a samostatná práce na bankovní pobočce, práce se systémy a PC.
Nabízíme: možnost profesního růstu, zázemí renomované společnosti, příjemný kolektiv, prostředí moderní pobočky, vzdělávání v oblasti financí a obchodu, pestrou činnost napříč celým finančním trhem a nadstandardní bonusové ohodnocení.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777899019 (Po-Pá, 8:00-18:00 hod.)