Truhláři/tesaři Slabce

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Slabce

Nabízený plat:

25000 - 40000 Kč

Značka:

28992060729

Firma:

Jiří Lisner

Náplň práce

Stavební a montážní práce (Rokycany, Rakovník, Beroun a okolí).
Požadujeme řidičský průkaz sk. B. Praxe v oboru truhlář, klempíř apod. výhodou.
Nabízíme také možnost zkráceného úvazku.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 608340550 nebo e-mailem jirilisner@seznam.cz

Podobné nabídky práce

Hledáme operátory/ky do výroby • doprava zdarma z Loun a Žatce

před 2 dny Rakovník LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
35000 - 38000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor výroby - / Оператор виробництва

před týdnem Rakovník HUMAN ASSET s.r.o.
23300 - 34300 Kč za měsíc S ubytováním

Tesaři Prefa, firemni auto 2300 - 2500EUR netto / HPP, Nizozemí

před týdnem Nizozemí, Holandsko Vebri Work
2300 - 2500 EUR za měsíc S ubytováním

Truhláři m/ž/jiné) do Rakouska

včera Vorarlberg Trummer Montage & Personal GmbH
S ubytováním

Název firmy

Jiří Lisner

Kontaktní osoba:
Jiří Lisner
Tel: 608340550

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.