Úklid objektu Rakovník

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Rakovník

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

3500 Kč

Značka:

28419060777

Firma:

PROTECTON HOLDING, a.s.

Náplň práce

Vhodné pro OZP.
Náplň práce: mytí oken, vytírání podlah, úklid WC.
Práce na 5 hodin týdně (1 hod. denně nebo 2x týdně po 2,5 hod.)
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost. Praxe v úklidu výhodou.
Nabízíme: mzdu 3.500 Kč/měs., velké a příjemné zázemí na objektu, stabilní zaměstnání, pravidelnou měsíční mzdu, práci na HPP.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 773766674 (Po-Pá, 8:00-16:00 hod.)
Více informací o společnosti najdete na našem webu.