Specialista / specialistka podpory prodeje (NJ) Nový Bydžov

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Bydžov

Nabízený plat:

29000 - 34000 Kč

Značka:

23604420769

Firma:

TOORS CZ, s.r.o.

Náplň práce

- Náplň práce: Budete přijímat a zpracovávat objednávky od zákazníků tak, že z objednávky zákazníka společně vytvoříte zakázku a výrobek šitý na míru. Budete efektivně řídit a monitorovat tok zakázky firmou až k zákazníkovi až do jejího úplného zaplacení. Budete dennodenně komunikovat se zákazníky a zprostředkovávat řešení jejich potřeb tak, aby je to s námi bavilo.
- Požadujeme: selský rozum a organizační schopnosti, střední vzdělání s maturitou ; NJ na psaní emailů a komunikaci se zahraničními klienty; dobrá komunikace jak s klienty, tak s kolegy - občas bude potřeba zvládnout vypjaté a složité situace, uživatelská práce s PC (programy Word, Excel, Outlook) a systémy firmy nezbytná
- Nabízíme: práce v týmu, který ocení Vaši pracovitost, iniciativu, flexibilitu a pečlivost (společně toho mnoho vyřešíte), spoustu příležitostí naučit se nové věci, možnost pracovat se zákazníky po celé Evropě (když budete chtít, můžete se za nimi jet podívat), hezké pracovní prostředí a příjemné kolegy, spravedlivou odměnu skládající se z fixu a odměn, flexibilní začátek a konec pracovní doby dle Vašich potřeb a možnost občasné práce z domu po konci zkušební doby,
1 týden dovolené navíc (25 dnů celkem), příspěvek na stravování nebo stravenky a jiné benefity.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo na e-mail