Směnová kontrola - náborový příspěvek / dvousměnný nebo třísměnný provoz Jablonné nad Orlicí

Aktualizováno:

6. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Jablonné nad Orlicí

Nabízený plat:

21000 - 28000 Kč

Značka:

28718280751

Firma:

Schulte Automotive Wiring s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Dvousměnný nebo třísměnný provoz.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- kontrola rozměrů dle výkresové dokumentace
- vizuální kontrola vyrobených dílů
- vedení záznamů o provedených kontrolách
- řízení neshod
POŽADUJEME:
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- organizační a komunikační schopnosti
- práce ve 3 směnném provozu (7,5 hod úvazek)
- flexibilita, samostatnost, zodpovědnost
- podílení se na řešení problému v týmu
- vzdělání: minimálně střední vzdělání s výučním listem
- výhodou SŠ technického zaměření a praxe v oboru
NABÍZÍME:
- náborový příspěvek
- příspěvek na stravování
- možnost prodloužení pracovního poměru
KONTAKT: telefonicky 9 - 14, e-mailem nebo osobně na pracovišti (Nádražní 206, Jablonné nad Orlicí, pracovní dny 9 - 14)