Výrobní dělník/ce Loštice

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Loštice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

20000 - 35000 Kč

Značka:

29142460781

Firma:

A.W. spol. s r.o.

Náplň práce

Kontakt: emailem
Jedná se o dvousměnný provoz - týden ranní, týden odpolední v 7,5 hodinových směnách, možnost zaučení.

Požadujeme:
" zodpovědnost a pečlivost
" manuální zručnost
" fyzická kondice

Poskytujeme: sleva na firemní produkty, pololetní odměny, měsíční prémie, odměny za pracovní výročí, jubilea, náborový příspěvek pro stávající zaměstnance.

Podobné nabídky práce

Ekolog pro výrobní společnost 45-55.000 Kč

před 3 dny Šumperk Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Výrobní ředitel| Olomoucko

před 2 dny Olomouc Grafton Recruitment s.r.o.
100000 - 115000 Kč za měsíc

Hlavní účetní – výrobní firma

před týdnem Prostějov GASL CZ s.r.o.

Dělník/ice na ranní směnu

před 3 dny Prostějov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
19000 - 20000 Kč za měsíc S ubytováním

Dělník - operátor speciálních činností

před týdnem Olomouc Recovera Využití zdrojů a.s.
40000 Kč za měsíc

Dělník/ce do výroby mzda až 37 000 Kč,13. a 14. plat (m/ž)

před 2 dny Mohelnice Manuvia Pardubice
35000 - 37000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátoři výroby, manipulační dělník ve výrobě

dnes Prostějov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
25000 - 27000 Kč za měsíc

Dělník dálniční údržby - Brodek u Prostějova (29-2024)

dnes Brodek u Prostějova Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Policista na dopravním inspektorátu v Šumperku náborák 75.000 Kč

před 4 dny Šumperk Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
34400 - 40000 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy, bezpečnostní pracovník Vitošov, pouze ID

aktivní nabídka Hrabová M Security and Cleaning s.r.o.
123,9 Kč za hodinu
Odpovědět na nabídku

Název firmy

A.W. spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Věra Urbanová
Tel: 731522230
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.