Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v domově se zvláštním režimem Frýdek-Místek

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Frýdek-Místek

Nabízený plat:

26000 - 30000 Kč

Značka:

29310060776

Firma:

Charita Frýdek - Místek

Náplň práce

z:6/10/2023 a:30/4/2024
Náplň práce:
- pomoc při osobní hygieně, přesunu na lůžko nebo vozík, podávání jídla a pití
- pomoc při prostorové orientaci, samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru, nácvik jednoduchých denních činností pro zachování a zvýšení soběstačnosti, nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností, aktivizace klienta
- vedení osobní dokumentace klientů včetně nastavování a realizace individuálních plánů
- koordinovat poskytování sociálních služeb u určených klientů
- doprovázení k lékařům, na aktivity
- podílení se na přejímání prádla, jeho kontrole, uložení, drobných opravách a úklidu v zařízení.
Požadujeme:
minimální požadavky:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- očkování proti hepatitidě B
- předložení výpisu z RT
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání
- empatie
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- ochota vzdělávat se
- schopnost práce na PC.
doporučené požadavky:
- zkušenosti s prací s lidmi s duševním onemocněním
- řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- příjemné pracovní prostředí
- 12 hodinové směny v nepřetržitém směnném provozu
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30.5.2024 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.