Ostraha – autotým (mobilní služba) Havířov

Aktualizováno:

11. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Havířov

Nabízený plat:

130 Kč

Značka:

29308700739

Firma:

Protektia s.r.o.

Požadavky

Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Náplň práce:
Ostraha majetku a ochrana osob v prostoru u obchodního centra v Havířově a na pobočkách OC v Moravskoslezské kraji–jízda autem, práce s kamerovým systémem, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Požadujeme:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Podmínkou je ŘP (aktivní řidič), nejlépe bytem v místě výkonu práce, Certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme) a praxe v pozici Ostraha prodejny.
Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, služební automobil s možností parkování v místě bydliště, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost čerpání zálohy na mzdu.

NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

KONTAKT: tel. 734 881 686, Po - Pá od 9:00 - 16:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz