Instalatéři-topenáři Karviná

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Karviná

Nabízený plat:

19500 - 21300 Kč

Značka:

28795020749

Firma:

Instalatérství, zámečnictví M.M., spol. s r.o.

Požadavky

Zkoušky svařování - plastů, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Dobrý zdravotní stav nutný-zátěž ruce, záda, nohy, změna polohy (dle zdravotní kategorizace. Min 5 let praxe v oboru.
Velmi dobrá pracovní morálka. Pokud se zaměstnanec odvědčí, bude s ním uzavřena PS na dobu neurčitou.
Při nástupu musí umět-zhotovení, montáž, údržba a oprava vnitřních i venkovních vodovodních, kanalizačních, vytápěcích a plynových rozvodů. Je schopen pracovat s plasty, ocelí, mědí či vysoceuhlíkovou ocelí.Umí zapojovat spotřebiče a ZTI, čte a rozumí technickým podkladům,umí se samostatně rozhodnout o použití materiálů, pracovních postupů. Zodpovídá za odvedenou práci. Minimum je platný svářečský průkaz na svařování plastů. Jiné zkoušky, osvědčení certifikáty (platné) jsou vítány.

způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail