Směnový/á vedoucí Svatava

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Svatava

Nabízený plat:

33000 Kč

Značka:

27453880707

Firma:

Obchodně technické služby s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Dávat info pouze uchazečům splňujícím podmínky, viz níže!!

Kontaktní osoba: Novotný Pavel, e-mail: info@otspradelna.cz. Prvotní kontakt: pouze na výše uvedený e-mail !!

Dvousměnný provoz. Požadavky: nutné zkušenosti s vedením týmu lidí, základy práce s PC, zkušenosti s prádelním provozem.

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál 100 Kč/denně.

Podobné nabídky práce

Vedoucí prodejny

před týdnem Hroznětín Západočeské konzumní družstvo Sušice
22000 - 23500 Kč za měsíc

Zástupce/kyně vedoucí prodejny

před 4 dny Nejdek Západočeské konzumní družstvo Sušice
21500 - 22500 Kč za měsíc

Zástupce/kyně vedoucí v Karlových Varech - Stará Role

před 2 dny Karlovy Vary Stará Role Novák maso - uzeniny s.r.o.
25800 - 27600 Kč za měsíc

Policista/ka Kraslice - náborový příspěvek 110 000 Kč

před týdnem Kraslice Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
30070 - 35000 Kč za měsíc

Policista/ka Horní Slavkov - náborový příspěvek 110 000 Kč

před týdnem Horní Slavkov Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
26420 - 33000 Kč za měsíc

Policista/ka Habartov - náborový příspěvek 110 000 Kč

před týdnem Habartov Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
26420 - 33000 Kč za měsíc

Policista/ka pořádkové policie Sokolov - náborák 110tis

před týdnem Sokolov, Kraslice, Habartov, Kynšperk KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE
30070 - 35000 Kč za měsíc

Policista/ka Dopravní inspektorát Sokolov - náborák 110 tis.

před 5 dny Sokolov KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE
30070 - 35000 Kč za měsíc

Policista/ka odboru cizinecké policie - náborák 110000,-

před týdnem Sokolov KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE
30070 - 35000 Kč za měsíc

Vedoucí provozu

před týdnem Skupice (okres Chrudim) ETHIC HR, s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Obchodně technické služby s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavel Novotný
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.