Obchodní zástupce Kynšperk nad Ohří

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kynšperk nad Ohří

Nabízený plat:

21800 Kč

Značka:

13316490771

Firma:

Kynšperský pivovar s.r.o.

Náplň práce

Způsob kontaktu uchazečů: DOMLUVIT TERMÍN NÁVŠTĚVY PŘEDEM tel. telefonicky: p. Havlová - 352 669 493 nebo e-mailem: ucetni2@pivovar-kynsperk.cz

Upřesňující informace: Požadujeme: příjemné a profesionální vystupování,prodejní a komunikační schopnosti,samostatnost, spolehlivost, výborná znalost práce na PC ,řidičský průkaz sk.B, znalost AJ, NJ,RJ slovem a písmem, časová flexibilita, čistý trestní rejstřík
Zaměstnanecké výhody: Zajímavé finanční ohodnocení + provize z prodeje, příspěvek na stravování. Místo výkonu práce: KYNŠPERSKÝ PIVOVAR s.r.o., Sokolovská 482/40,357 51 Kynšperk nad Ohří