Samostatný výzkumný a vývojový pracovník Rtyně nad Bílinou

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Rtyně nad Bílinou

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

28960700726

Firma:

Enaspol a.s.

Náplň práce

Náplň práce: samostatné řešení zadaných úkolů v rámci zejména organické chemie, syntéza produktů a spolupráce při jejich zavádění do výroby, podpora výrobního úseku při řešení technologických problémů, obsluha základních analytických přístrojů (titrátor, viskozimetr, aj.), spolupráce při vývoji analytických metodik a jejich zavádění do interních standardů laboratorního úseku, návrhy dokumentace (pracovní instrukce, technické listy aj.), spolupráce s externími firmami.
Požadujeme: AJ úroveň B1 a výše
Nabízíme: nástupní mzda dle vzdělání a praxe, práce na plný úvazek, zaškolení
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování v jídelně v areálu závodu, příspěvek na penzijní připojištění až 2.000 Kč, měsíční odměny, roční prémie
Životopisy zasílejte na email mzdy@enaspol.cz