Technici automatizace a údržby strojů Bystřice

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Bystřice

Nabízený plat:

29000 Kč

Značka:

29300200726

Firma:

Pickering Connect s.r.o.

Náplň práce

TŘ z:29/4/2024
VAŠI NÁPLNI PRÁCE BUDE:
- preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení
- zajišťování externího servisu
- tvorba manuálů, údržbových a kalibračních listů
- nastavování parametrů výrobních strojů
- kalibrace nástrojů pro výrobní oddělení
- podílení se na vývoji nových strojů a pomůcek pro výrobní oddělení.
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru nebo automatizace
- zkušenosti na obdobné pozici - min. 2 roky - výhodou
- vyhláška o odborné způsobilosti v elektrotechnice NV 194/2022 (dříve vyhláška 50.).
- aktivní a pozitivní přístup k práci
- logické myšlení a manuální zručnost, komunikativnost
- zkušenosti s návrhem v 3D výhodou
- programování mikrokontroléru/ PLC výhodou
- znalost práce na PC : Windows - Office 365- dobrá orientace v internetovém prostředí.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- náš tým bychom chtěli posílit a těšíme se na člověka, který má rád práci se stroji a zařízeními a snaží se jim přijít na kloub, tak aby správně a efektivně fungovaly
- přináší nové pohledy na věc a nebojí se hledat řešení komplikovaných situací
- poradí si i s papírovou prací - manuály, parametry - a umí ji vysvětlit a předat dalším kolegům.
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:
- nástupní mzda od 29 000 Kč (dle zkušeností uchazeče) + s možností navýšení po zkušební době
- 22-25 dnů dovolené + 3 dny zdravotního volna (SICK DAYS)
- flexibilní pracovní dobu
- stravenky v hodnotě 140,- Kč
- eBenefitová karta 4 x ročně 1 000,- Kč
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu - formou ODIS karty
- lekce angličtiny v pracovní době
- stabilní práci v přátelském a neformálním prostředí
- občerstvení na pracovišti
- možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
- firemní akce.
Kontakt emailem.