Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) Pržno

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Pržno

Nabízený plat:

28340 - 41780 Kč

Značka:

17225110718

Firma:

Náš svět, příspěvková organizace

Náplň práce

C04 z:13/9/2022 a:29/4/2024
Požadujeme:
- znalost vedení zdravotnické dokumentace a znalost vedení souvisejících právních předpisů
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- výhoda praxe v pobytových sociálních službách
- spolehlivost.
Nabízíme:
- práci na HPP s nástupem ihned po dobu zástupu za mateřskou dovolenou s možností prodloužení
- 10. platovou třídu dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (28.340 Kč - 41.780 Kč dle praxe)
- náborový příspěvek 30 000,- Kč
- roční odměny, osobní příplatek, příspěvek na stravné (23,-Kč za oběd)
- příspěvek z FKSP na penzijní spoření + benefity platební karta na volnočasové aktivity
- 25 dní dovolené + týden dovolené navíc.
Kontakt mailem, telefonicky.