Projektový manažer s aktivní AJ Nýrsko

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nýrsko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1419025-15

Zařazeno na pozici:

Projektový manažer Klatovy

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* technické vzdělání podmínkou
* praxe na obdobné pozici, v technologii nebo technické přípravě výroby
* zkušenosti z provozu - vstřikování plastů
* znalost anglického jazyka (schopnost komunikace v AJ)
* řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Náplň práce

* vedení a koordinace projektového týmu při zavádění nového výrobků či nového procesu
* aktivní účast při technických jednání se zákazníky v rámci poptávkového řízení
* zodpovědnost za kontrolní činnosti týkající se průběhu a realizace daného projektu

Nabízíme

* zaměstnání v české společnosti, která o své zaměstnance pečuje
* individuální stanovení mzdy dle zkušeností (od 55 tis. Kč)
* 5 týdnů dovolené
* kvartální odměny
* příspěvek na dojíždění dle počtu km (až 2100 Kč/měsíc)
* příspěvek na stravování (úhrada 55% z ceny oběda)
* možnost stálého vzdělávání a profesního rozvoje dle představ zaměstnance - není to jen fráze!

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Tel: +420 724 902 405