Supervizor - kontrola kvality (m/ž) Tachov

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Tachov

Nabízený plat:

34700 - 43800 Kč za měsíc

Značka:

A10715

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Tachov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Životopis v ČJ
* Schopnost pracovat v týmu
* Odolnost vůči stresu, flexibilita a organizační schopnosti
* Praxe v oblasti kontroly kvality v automobilovém průmyslu je nutná
* Znalost práce na PC a administrativní dovednosti
* Znalost cizího jazyka: angličtina na úrovni B1
* Ochota pracovat ve 3 směnném provoze

Náplň práce

Hledáme zkušeného a důkladného jedince na pozici Supervizor - kontrola kvality.
Vaše hlavní úkoly budou zajišťovat dodržování standardů kvality v naší výrobní společnosti, provádět auditování procesů a týmu, a vést školení zaměstnanců. Pokud máte výborné organizační dovednosti a schopnost motivovat druhé k dosažení vynikajících výsledků, pošlete nám svůj životopis ještě dnes!
* Denní organizace projektu
* Plánování kontroly a organizace týmu
* Zajišťování dodržování standardů pro dodržení kvality
* Vyřizování požadované administrativní činnosti daného projektu
* Příprava reportů v souladu s časovým harmonogramem pro odeslání k dalšímu zpracování
* Zajišťování, aby veškeré činnosti na pracovišti byly vykonávány efektivně a v souladu s předpisy BOZP
* Kontrola efektivity a produktivity projektu

Nabízíme

* Stravenky v hodnotě 120 Kč/den
* Příspěvek na dopravu
* 20 dní dovolené
* Příplatky za noční směnu 15 %
* Příplatek za práci o víkendu až 50 %

Kontaktní osoba:
Kateřina Knytlová
Tel: +420733641993