Montér/montérka kovových konstrukcí Štětí

Aktualizováno:

13. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Štětí

Nabízený plat:

32000 Kč

Značka:

28146520750

Firma:

CSM 2000, s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme:
jazykové znalosti výhodou: Angličtina, Němčina, Ruština
aktivní a zodpovědný přístup k práci
dobrou zdravotní kondici
manuální zručnost

možnost získání svářečského průkazu
možnost získání řidičského průkazu na vysokozdvižný vozík

Způsob prvního kontaktu:
e-mailem

Podobné nabídky práce

Velitel jednotky požární ochrany

včera Štětí ManpowerGroup s.r.o.

Prodavač/ka v Roudnici nad Labem

před týdnem Roudnice nad Labem Novák maso - uzeniny s.r.o.
21300 - 23100 Kč za měsíc

OZ prodej stavebních strojů Severní Čechy - NET spol.s r.o.

před 5 dny Roudnice nad Labem Moreau Agri, spol. s r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Skladník, r/o

před týdnem Lovosice Agentura práce Gadasová s.r.o.
20000 - 23500 Kč za měsíc

Týdenní teta / strýc

aktivní nabídka Litoměřice Trenkwalder a.s.
25300.00 Kč za měsíc

Adjunkt

před 2 dny LS Litoměřice Lesy České republiky, s.p.

Asistent HSE Specialisty

před týdnem Lovosice Randstad HR Solutions s.r.o.
150 - 180 Kč/hodina

Rozpočtář - medior/senior

před 2 dny Podsedice PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
40000 - 60000 Kč/měsíc

Projektant/ka mostních a inženýrských konstrukcí

před 4 dny Liberec FreeCon s.r.o.

Montér strojních součástí a celků (m/ž/r)

před týdnem 92431 Neunburg vorm Wald DTS Maschinenbau e.K
S ubytováním

Kontaktní osoba:
Christian Sommerer

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.