Příslušník/ce Pardubice

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Nabízený plat:

34480 - 46830 Kč

Značka:

29283520703

Firma:

Vězeňská služba České republiky

Náplň práce

Náplň a druh práce:
Vykonávání strážní a kontrolní činnosti v objektech věznice.
Vaše úkoly budou spočívat v zajišťování střežení a eskortách vězněných osob.
Že nemáte předchozí praxi, nevadí, čeká Vás tříměsíční kurz v Akademii Vězeňské služby. Budete se učit zákony a další předpisy, sebeobranu, pořadovou přípravu, psychologii a také střelbu i vše o zbraních.
Očekáváme:
- občan ČR starší 18 let
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- trestní bezúhonnost
- zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby
Nabízíme:
- Služební příjem od 34 480 Kč - 46 830 Kč (včetně zvláštního příplatku) v závislosti na započitatelné praxi
- náborový příspěvek ve výši 100 000 Kč
- délka služby: 37,5 hod. týdně
- po 15 letech služebního poměru nárok na každoroční čtrnáctidenní ozdravný pobyt
- po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek při skončení služebního poměru
Zaměstnanecké výhody:
- možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR
- bezplatné využívání sportovního zařízení věznice (posilovna, tělocvična)
- příspěvek z FKSP
Místo je vhodné i pro absolventy.

První kontakt telefonicky (PO-PÁ 7:00 - 15:00) nebo e-mailem:
+420 466 083 205
+420 466 083 204
personalni@vez.pce.justice.cz