QA Tester Junior-Medior Praha

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

65012 - 112000 Kč

Značka:

25091500706

Firma:

SABO Mobile IT s.r.o.

Náplň práce

Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc)
kontaktní osoba: Trumpichová Nichole, nichole.trumpichova@saboit.de, tel 773778303

Znalost anglického jazyka min. C1, znalost českého jazyka min. B2, min 6-12 měsíců zkušenosti s vývojem webových aplikací, znalost QA procesů a standardů, nástroje pro testování, generování testovacích plánů, strategií, scénářů; standardy pro hlášení výsledků testů a popis chyb; nástroje pro automatizované testy (Cypress, Robotframework), agilní vývoj (scrum, kanban), pravidla web designu, UI/UX standardy pro iOS a Android.

Pracovní náplň: manuální a automatizované testování, vytváření testovacích scénářů pro používání softwaru,

občerstvení na pracovišti, firemní akce, vzdělávací akce, výběr HW, Multisport, home office