Specialista pro tepelná čerpadla a FVE pro rodinné domy Letkov

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Letkov

Nabízený plat:

35000 - 90000 Kč

Značka:

29009040773

Firma:

KUFI INT, s.r.o.

Náplň práce

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: novaprace@ac-heating.cz
Místo výkonu práce Letkov u Plzně, vedení obchodních jednání s klienty na firmě i u zákazníka v rámci celé ČR.
Požadavky: znalost práce s PC, aktivní přístup, preciznost, odpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita.
Nástup možný ihned.






Podobné nabídky práce

Specialista údržby

včera Plzeň Triangle Recruitment CZ s.r.o.
45000 - 50000 Kč za měsíc

Specialista logistiky(m/ž)

aktivní nabídka Tachov Orienta Czech Plzeň
45000 - 55000 Kč za měsíc

Specialista BOZP

aktivní nabídka okres Tachov Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Lean specialista

aktivní nabídka Stříbro Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
50000 - 60000 Kč za měsíc

Specialista změnového řízení

před týdnem Bor u Tachova Orienta Czech Plzeň
45000 - 55000 Kč za měsíc

Účetní specialista/ analytik (ž/m) - až 65.000 Kč/měs

aktivní nabídka Stříbro Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
50000 - 65000 Kč za měsíc

Specialista BOZP - domažlicko

před 3 dny Domažlice Grafton Recruitment s.r.o.
60000 - 70000 Kč za měsíc

Specialista palicích strojů (35-45.000 KČ)

včera Plzeň Advantage Consulting, s.r.o.\nOstrava

Lean specialista - příležitost i pro absolventy

před týdnem Klatovy CIE HR s.r.o.

Nabídkový specialista/ka / Rozpočtář/ka projektu

dnes Plzeň ProMinent Systems spol. s r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

KUFI INT, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Hana Fikarová
Tel: 373 749 032
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.