Prodejce zahradnického sortimentu/zahradník/zahradnice HPP Plzeň

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Nabízený plat:

26000 Kč

Značka:

27386960795

Firma:

Jiří Maryška

Náplň práce

ŽIVOTOPIS PROSÍME ZASLAT NA E-MAIL: jiri.maryska@eslamenka.cz
Co budete dělat:
Budete součástí 17ti členného týmu floristů, zahradníků, vazačů a prodejců. Budete mít na starosti maloobchodní prodej letniček a sazenic, semen, přípravků na ochranu a výživu rostlin, doplňků pro zahrádkáře v našem oblíbeném obchodě, budete pečovat o objednávání zboží a kvalitu prodeje. Budete se podílet na údržbě a sklizni naší vlastní květinové produkce a příležitostných realizacích větších zakázek přímo u zákazníků. Sezonně se budete podílet na výrobě a prodeji vazačských výrobků - věnců a dalších dekorací.

Pokud vlastníte řidičské oprávnění: budete služebním vozem obstarávat rozvoz objednávek zákazníkům, závozy zboží po Plzni a okolí.

Kde: prodejny Slaměnka květiny Plzeň - Americká tř. 21, Slovanská tř. 201

Kdy: všední dny ranní 7:30-16hod., odpolední 10-18:30hod., alespoň 3 víkendové dny: sobota 7:30-14hod., neděle 9:30-16:30hod.

Požadavky:
jste zapálení do zahrady/kytiček a zahradničení - své znalosti prohloubíte v kolektivu zkušených odborníků, splňujete zákonné zdravotní požadavky, ŘP B (není podmínkou)

Slaměnka květiny je třicet let na plzeňském trhu - jsme rodinná firma se zavedenými dvěma maloobchodními pobočkami v Plzni, floristickým eshopem, floristickou vazárnou a vlastní drobnou produkcí rostlin. Jsme členem Asociace floristů a květinářů ČR. Jsme akreditovaným školicím místem pro získávání kvalifikace Florista/Floristka a Vazač květin.