Sanitář/ka - Sádrař/ka Duchcov

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Duchcov

Nabízený plat:

20890 - 29370 Kč

Značka:

27364800757

Firma:

AHC Nemocnice Duchcov - ambulance s.r.o.

Náplň práce

Do Městské nemocnice v Duchcově, přijmeme sádraře na chirurgické oddělení, na směnný provoz.
Požadujeme odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. a za splnění daných podmínek kurz uhradíme. Praxe v oboru výhodou. Nutná fyzická zdatnost. Nabízíme smlouvu na rok, při vzájemné spokojenosti následuje prodloužení na dobu neurčitou. Mzda se odvíjí dle prokazatelné délky praxe ve zdravotnictví.
Nabízíme stabilního zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, program Multisport, dotované stravování, podporu při vzdělávání. Nástup možný dle dohody.
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: lukesova@nedu.cz., vybrané uchazeče budeme kontaktovat s termínem osobního pohovoru.
Zaměstnanecké výhody:
dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, program Multisport.