Účetní junior Dubí

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dubí

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

28083580748

Firma:

STEBAL Spedition, s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Požadujeme:
- SŠ či VŠ ekonomického směru nutností
- analytické a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- chuť pracovat a učit se novým věcem
- znalost MS Excel
- praxe v oboru minimálně 1 rok
- orientace v daňovém a účetním systému ČR výhodou
- znalost českého jazyka nutností (rodilý mluvčí)
- znalost AJ nebo NJ velkou výhodou
- znalost systémů Microsoft Dynamics Navision - výhodou
Náplň práce:
- Účtování přijatý faktur, záloh, přefakturace
- Vystavování faktur
- Scanování vystavených faktur
- Rekonciliace účtů a jejich kontrola
- Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách
- Účtování bankovních výpisů
Zaměstnanecké výhody:
- lexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova, 5 sick days, kafetérie na pracovišti, mobilní telefon, zvýhodněné tankování PHM, jazykové kurzy angličtiny, firemní akce