Operátor dřevovýroby Košťany

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Košťany

Nabízený plat:

21600 - 22000 Kč

Značka:

22946960783

Firma:

EFLER s.r.o.

Náplň práce

D
Náplň práce: vrtání, krácení, srážení, sbíjení, rozřezávání, hoblování, broušení dřevěných komponentů,
Montážní práce, třídění a příprava materiálu, balení výrobků
Požadavky: dobrý zdravotní stav (práce ve stoje, dobrý zrak, dobrá fyzická kondice)

Podobné nabídky práce

CNC operátor, programátor

před týdnem Žatec DISPONERO s.r.o. (Chomutov)
35000 - 40000 Kč za měsíc

Operátor výroby

před 5 dny Louny Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
26000 - 35700 Kč za měsíc

Operátor výroby - Hostomice

před 2 dny Hostomice ManpowerGroup s.r.o.

Operátor CNC / Programátor junior

před týdnem Klášterec nad Ohří DISPONERO s.r.o. (Chomutov)
30000 - 45000 Kč za měsíc

CNC - operátor. Skvělá mzda

před 2 dny Krupka ManpowerGroup s.r.o.

Operátor/ka výroby v Rakovníku - až 34 500Kč/měs.

aktivní nabídka Louny Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor výroby - Náborový příspěvek 40 000,-

před 2 dny Ústí nad Labem ManpowerGroup s.r.o.

Operátor výroby - svozová doprava

včera Chomutov DISPONERO s.r.o. (Chomutov)
27500 - 35500 Kč za měsíc

Operátor skladu - doprava zajištěna

včera Klášterec nad Ohří DISPONERO s.r.o. (Chomutov)
28000 - 35000 Kč za měsíc

Operátor ve výrobě hlav motorů

včera Havraň RS agentura práce s.r.o.
150 - 170 Kč za hodinu

Kontaktní osoba:
Eva Křížová

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.