Řidič zájezdového autobusu Teplice

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Teplice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

170 Kč

Značka:

26806820770

Firma:

Jaroslav Sláma

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D

Náplň práce

Řidič zájezdového autobusu (jen po ČR), převážně víkendy, většinou po okolí, nutné řidičské oprávnění skupiny D, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní prohlídka, karta řidiče.
Hlásit se telefonicky 603 308 188.

Podobné nabídky práce

Řidič VZV, 6-14, 14-22, mzda až 28000 Kč/měs.

před 2 dny Krupka Agentura práce Gadasová s.r.o.
24000 - 28000 Kč za měsíc

Skladník / Skladník-řidič sk. B (dodávka s plachtou)

před 5 dny Ústí nad Labem CRI ameba.eu, s.r.o.
28000 - 35000 Kč za měsíc

Policista/ka v Ústeckém kraji Teplice-náborový přísp. 110 000 Kč

aktivní nabídka Teplice Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje
26420 - 37740 Kč za měsíc

Technik vodního hospodářství - TDS ST OP Ohře

před týdnem Teplice Lesy České republiky, s.p.

Účetní OŘ severní Čechy -

před týdnem Teplice - prodlouženo! Lesy České republiky, s.p.

Junior specialista nákupu (M/Ž)

před týdnem Teplice Randstad HR Solutions s.r.o.

Specialista logistiky (m/ž)

Pracovník střediska masné výroby - Středisko Klíny

Přípravář/ka–rozpočtář/ka pozemních, mostních a elektro staveb

před týdnem Litoměřice, Ústí n. L., Teplice, Most FreeCon s.r.o.

Péče o dodavatele s AJ

před 3 dny Teplice DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Tel: 603 308 188

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.