Specialista na marketing a obchod Modřice

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Modřice

Nabízený plat:

27000 - 31000 Kč

Značka:

29290980779

Firma:

ATTACKTRADE spol.s r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

První kontakt: e-mailem.

Náplň práce:
Aktualizace a správa našeho internetového obchodu:
Přidávání nových produktů, aktualizace informací, komunikace s velkoobchodními odběrateli a hledání nových obchodních příležitostí.
Komunikace se zahraničními dodavateli: Zajištění efektivní komunikace v anglickém jazyce a správa obchodních vztahů.
Aktualizace sociálních sítí: Sledování a reakce na aktuální trendy, tvorba obsahu a udržování interakce se zákazníky.
Samostatný rozvoj části firmy: Identifikace a implementace nových strategií pro růst a rozvoj našeho podnikání.

Požadujeme:
Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně.
Dobrou znalost anglického jazyka.
Komunikativnost a schopnost budovat dlouhodobé obchodní vztahy.
Platný řidičský průkaz.

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, multisport karta