Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu Stod

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Stod

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

17427730720

Firma:

KARPEM a.s.

Náplň práce

Požadujeme: středoškolské vzdělání (ideálně stavebního zaměření), pracovitost a komunikativnost. Znalost staveb. materiálu výhodou.Zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů.
HPP na dobu určitou (sml na rok, 3 měs .zkušební doba, pak prodloužení na dobu neurčitou)
Nabízíme: po zapracování velmi dobré finanční ohodnocení + další motivační benefity, zajímavou práci, možnost kariérního postupu, nástup možný ihned
Životopisy zasílejte na email