Řidič vozidla dopravy nemocných a zraněných M/Ž Domažlice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Domažlice

Nabízený plat:

28600 Kč

Značka:

29253160770

Firma:

Domažlická nemocnice, a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Řidič přepravních sanitek - přeprava pacientů mezi zdravotnickými zařízeními.
Řidičský průkaz - B.
Nabízíme: dovolená 5 týdnů/rok, hrazené vzdělávací aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování.
Informace na uvedené e-mailové adrese nebo tel. Kundrát M. - vedoucí dopravy tel. 777 356 378, Blažková M. - personalista tel. 379 710 261