Prodavač/prodavačka masa - uzenin Prostějov

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Nabízený plat:

26000 - 30000 Kč

Značka:

29254120779

Firma:

MAKOVEC a.s.

Náplň práce

NUTNO ZASLAT PROFESNÍ ŽIVOTOPIS. Kontakt Stančík Vladimír, tel.: 777 713 739 (volat 7:00 až 15:30), e-mail: stancik.v@makovec.cz

Pracovní doba Po - So 5:00 - 12:00/12:00 - 18:30, SO 5:00 - 12:00 jedenkrát za 14 dnů, NE - zavřeno! Střídání týden na 5:00 do 12:00 a týden 12:00 až 18:30.

Požadujeme: zdravotní způsobilost, praxi v pultovém prodeji čerstvých potravin, zkušenosti na úseku s masem/uzeninami výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, samostatnost!, flexibilita.

Nabízíme: jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné odměny 2x v roce 7.000,- Kč (vždy za příslušné pololetí)