Montážní dělník Plazy

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plazy

Nabízený plat:

18900 Kč

Značka:

25536580744

Firma:

SKYKARTECH s.r.o.

Náplň práce

Prvotní kontakt:
Osobně: po telefonické domluvě je možný osobní kontakt na adrese Plazy 115, MB
Telefon: 602162131, volat každé pondělí od 8-14h

-náplní práce bude: důsledné dodržování pokynů obsažených v kontrolních a pracovních návodkách, zodpovědnost za stav svěřených prostředků

Podobné nabídky práce

Zámečník - montážní dělník (se zkušenostmi v oboru)

před 2 dny Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 Kč za měsíc

Dělník ve výrobě

aktivní nabídka Beroun Trenkwalder a.s.
30000.00 Kč za měsíc

Traťový dělník

včera Kralupy nad Vltavou Skanska a.s.

Dělník/ce do výroby čistících a pracích prostředků

aktivní nabídka Přišimasy Trenkwalder a.s.

Řidič/dělník dálniční údržby Poříčany (97-2024)

před 4 dny Poříčany Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Řidič, dělník dálniční údržby, Rudná u Prahy (30-2024)

před týdnem Rudná Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Kontroloři kvality - Mladá Boleslav

před 5 dny Plazy Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Skladník/ice příjmu, expedice

před týdnem Brodce n.J. Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
25000 - 30000 Kč za měsíc

Vrátný Benátky nad Jizerou

dnes Benátky nad Jizerou Agentura PANCÉŘ s.r.o.
112 Kč za měsíc

Teamleader (m/ž)

před týdnem Brodce nad Jizerou Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
31000 - 33000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Alexandra Paskal
Tel: 602162131

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.