Sociální pracovník/sociální pracovnice odboru sociálních věcí a zdravotnictví Kraslice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kraslice

Nabízený plat:

26600 Kč

Značka:

29151300779

Firma:

Město Kraslice

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- ukončené minimálně vyšší odborné vzdělání a splňuje předpoklady na sociálního pracovníka dle z. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- řidičský průkaz skupiny "B"
- fyzické předpoklady pro terénní šetření
- psychická odolnost a komunikace ve stresových podmínkách
- znalost práce s PC

stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

PÍSEMNOU přihlášku spolu s přílohami je nutno podat na MěÚ Kraslice do 10. 5. 2024. Bližší informace uchazeči naleznou na www.kraslice.cz v sekci Úřední deska.