Specialista údržby Hranice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hranice

Nabízený plat:

31000 - 34000 Kč

Značka:

26947220704

Firma:

DAS Czech Republic s.r.o.

Náplň práce

Nástup možný IHNED.

Požadujeme:
středoškolské vzdělání, elektro osvědčení (§6 dle nařízení vlády 194/2022 Sb.), svářečský průkaz výhodou, výhodou - komunikativní angličtina (základy nutností), práce na PC - výborná znalost MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook), základní znalost internet sítí, znalost automatizace (PLC, hydraulika, pneumatika), samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, schopnost technického řešení problémů

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Pavlína Lhotáková nebo Zuzana Snášelová:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: lhotakova.pavlina@c-das.com nebo snaselova.zuzana@c-das.com
- telefonicky na čísle 737 981 776 nebo 737 759 238;
- osobně na adrese místa výkonu práce