Obchodně technický specialista / obchodně technická specialistka Jaroměř

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jaroměř

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

30000 - 60000 Kč

Značka:

29257780783

Firma:

REKO s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s max. 2 stupněm invalidity a absolventy/absolventy.

Náplň práce: vytváření obchodních nabídek, kupních smluv, technické poradenství, vedení agendy, řízení vztahů se zákazníky, aktivní tvorba a udržování dlouhodobě prospěšných vztahů se zákazníky.

Požadavky: aktivní a samostatný přístup; ochota se učit novým věcem; technické myšlení; znalost MS Office, výhodou znalost IS Helios Inuvio; řidičský průkaz sk. B; komunikativnost, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, asertivita, sangvinický temperament.

Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní rodinné české firmy (32 let na trhu), nadstandardní odměny dle výsledků, zaškolení, přátelský kolektiv, dobré zacházení, firemní akce a benefity, stravenkový paušál, příspěvky.

Kontakt - paní Navrátilová Věra, tel.: 739 036 036 (od 08:00 hod. do 18:00 hod.), e-mail: navratilova@reko-sro.cz (zaslání životopisu s průvodním dopisem) nebo osobně.