Investiční technik/technička Opava

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč

Značka:

29257420719

Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Náplň práce

KO: Ing. Mihályiová, tel.:599 507 945 nebo Ing. Kudela, tel.: 553 760 410.
V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici doručte poštou, osobně, datovou schránkou jytk8nr, nebo na e-mail: ssmsk@ssmsk.cz, přihlášku doplněnou profesním životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání nejpozději do 09. 05. 2024 na adresu: Úprkova č. 795/1, Ostrava - Přívoz, 702 23.

Zodpovědnost zejména za:
- zpracování investičních záměrů
- zajištění projektové přípravy a aktualizace PD
- technický dozor při realizaci staveb vč. veškeré agendy
- vedení dokumentace staveb
- přípravu a realizaci VZMR

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou - stavebního směru
- praxe v oboru výhodou
- znalost práce s projektovou dokumentací
- autorizace v oboru výhodou
- řidičský průkaz skupiny B a praxi v řízení vozidel
- uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:
- možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu
- platové ohodnocení - platová třída T 9 dle NV č. 341/2017 Sb.
- individuální osobní ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy
- možnost uzavření dohody o pracovní činnosti na výkon dispečera zimní údržby