Technik/technička bezpečnostních zařízeních Keblice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Keblice

Nabízený plat:

36000 Kč

Značka:

28197080739

Firma:

DISCRET TS s.r.o.

Náplň práce

Naše společnost hledá do svého týmu zkušeného technika pro bezpečnostní zařízení. Náplň práce: zpracování návrhu technického ochrany, provádění funkčních zkoušek poplachových a požárních zařízení a vedení týmu lidí, řízení montáže a servisu, jednání s klienty o konkrétních zakázkách, optimalizace postupů a procesu výroby, implementace a ověření nových výrobních postupů, sledování vývoje techniky, příprava podkladů k fakturaci.
Požadujeme: vyučení v oboru elektro, praxi v oboru, přehled o bezpečnostních a CCTV prvcích a jejich fungování, ŘP sk.B., spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, odpovědnost, práci s PC.
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, dobré platové ohodnocení po zaučení, proškolení, vstřícný a příjemný pracovní kolektiv. V případě zájmu, prosím, volejte na číslo 777155284, nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese technickasluzba@discret.cz včetně zaslání životopisu.
Způsob prvního kontaktu:
- zaslat životopis e-mailem
- telefonicky Po - Pá.