Skladník/skladnice Jiříkov

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jiříkov

Nabízený plat:

18900 - 19500 Kč

Značka:

28895400714

Firma:

Tierarzt24 Pharma s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Místo výkonu práce: 9. května č.p. 1667/34
Starý Jiříkov, 407 53 Jiříkov

Dvousměnný provoz:
Ranní: 05:00 - 13:30,
Odpolední: 10:00 - 18:30.

Náplní práce je kompletace zboží podle objednávek, příjem, kontrola, zaklízení, doplňování zboží, nakládka a vykládka kamionů, vyzvedávání zboží ve skladu v Německu. Řidičský průkaz výhodou.

Platové ohodnocení: 18.900 Kč - 19.500 Kč + bonusy po zapracování.
Příspěvek na stravné ve výši 50 Kč za každý odpracovaný den.

Na začátku uzavření DPP, DPČ - na zkoušku, jestli je místo pro uchazeče vhodné, jedná se o max. 2 pracovní týdny, poté PS.

První kontakt: zaslání životopisu na r.ruzickova@tierarzt24.de, a.munz@tierarzt24.de. Telefonický a osobní kontakt není možný, nejprve probíhá posouzení životopisů.