Prodavač/ka - maso-uzeniny Moravský Krumlov

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Moravský Krumlov

Nabízený plat:

28000 - 35000 Kč

Značka:

28888400709

Firma:

MAKOVEC a.s.

Náplň práce

AKT22042024-DAT-MZDA,exp.21.6.2024
Druhá kontaktní osoba:
- Martina Janská, tel. 601 215 655
Požadavky:
- zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa vítána, zkušenosti s pultovým prodejem čerstvých potravin (uzeniny, lahůdky, sýry)
- profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
- jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem - mimořádné odměny 2x v roce 7.000 Kč (za příslušné pololetí)
Informace:
- mailem
- telefonicky 7:00-16:30 hod.>