Kuchař/kuchařka Chvalovice

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chvalovice

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

29259020734

Firma:

Palasino Group, a.s.

Náplň práce

Požadavky a popis činnosti:
- pečlivost, smysl pro čistotu a pořádek, zodpovědný přístup
- příprava širokého sortimentu jídel ve vysoké kvalitě standardů 4* hotelu
- praxe v oboru výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- doprava do zaměstnání, stravování zdarma, firemní ošacení, 5 týdnů dovolené
- příspěvek na důchodové připojištění 1000 Kč měsíčně, příspěvky na sportovní a kulturní vyžití
Informace:
- pouze mailem.>

Podobné nabídky práce

Kuchař / kuchařka stravovacího provozu Heidelberg Mokrá

před 2 dny Mokrá-Horákov GTH catering a.s.
23000 - 25300 Kč za měsíc

Kuchař / kuchařka studené kuchyně v provozovně Heidelberg, Mokrá

aktivní nabídka Mokrá-Horákov GTH catering a.s.
21000 - 23100 Kč za měsíc

Kuchař/ka pro stravovací provoz Jana Babáka

před týdnem Brno GTH catering a.s.
35000 Kč za měsíc

Kuchař/ka studené kuchyně firemního stravování TE Connectivity

před týdnem Kuřim GTH catering a.s.
21000 - 22000 Kč za měsíc

Kuchař/ka studené kuchyně v provozu TE Kuřim - noční směny

před týdnem Kuřim GTH catering a.s.
23000 - 24000 Kč za měsíc

Referent majetkové správy Ekonomický odb. Policejní prezidium ČR

před týdnem Znojmo - Cínová Hora Policie České republiky

Svářeč - (1 směna - konec pracovní doby 14:30 h)

aktivní nabídka Znojmo-Přímětice JOBSYSTEM s.r.o.

Provozní chemik | Vhodné i pro juniory

včera Znojmo ManpowerGroup s.r.o.

Elektromechanik pro provoz | Vhodné i pro juniory

včera Znojmo ManpowerGroup s.r.o.

SW architect | ERP a MES systémy | full remote

včera Znojmo Grafton Recruitment s.r.o.
110000 - 150000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Palasino Group, a.s.

Kontaktní osoba:
Radek Dusík
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.