Referent odboru interního auditu - právník Kutná Hora

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kutná Hora

Nabízený plat:

27250 - 40000 Kč

Značka:

29262280710

Firma:

Město Kutná Hora

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Obecná charakteristika pracovní pozice:
Zajišťování právní agendy města, vypracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek nebo stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů, tvorba a kontrola smluv, zpracování vnitřních předpisů a směrnic, vyřizování žádostí o informace dle zákona č. 106/1999 Sb., vyřizování stížností, petic, oznámení a podnětů, spolupráce při provádění interních auditů u jednotlivých odborů a oddělení Městského úřadu Kutná Hora a provádění následných veřejnosprávních kontrol příspěvkových organizací zřízených Městem Kutná Hora.

Požadavky zaměstnavatele:
- ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právo a právní věda či právní specializace
- výhodou praxe advokátní kanceláři nebo ve veřejné správě
- výhodou řidičské oprávnění pro skupinu "B" - aktivní řidič
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, odpovědnost
- organizační a komunikační schopnosti
- vysoké pracovní nasazení
- uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, internet

Zaměstnanecké výhody: stravenky, penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů, indispoziční volno 3 dny.

Veškeré informace a způsob přihlášení najdete ve vyhlášeném výběrovém řízení na úřední desce MěÚ Kutná Hora.