Skladník Karviná

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Karviná

Nabízený plat:

27000 Kč

Značka:

17418370705

Firma:

LAMA Plus s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Náplň práce

**Skladnik VZV**
NUTNÁ zkušenost VZV!
Chcete pracovat v moderním logistickém prostředí? U nás jste správně a věříme, že se Vám bude líbit v rodinné atmosféře stabilní firmy, která je na trhu třicet let, je leadrem ve svém oboru a operuje na několika dalších trzích Evropy.

Co od Vás očekáváme?
- nakládka, vykládka zboží
- zakládání zboží do regálu a vyskladňování zboží dle skladových dokladů
- práce na externím skladu a přesun zboží na centrální sklad

Co k tomu potřebujete?
- aktivní řidič VZV, řidičský průkaz skupiny B
- fyzická zdatnost, pracovitost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- zkušenosti s prácí ve skladě výhodou

A co Vám nabízíme?
Příspěvek na stravování (stravenka 100Kč), příspěvek na životní pojištění, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, sick days + dny dovolené navíc podle odpracovaných let, roční prémie, firemní akce (family day, oslavy, výlety…), zajištění zvýhodněného volání u mobilního operátora a to i pro rodinné příslušníky, možnost využití firemního rekreačního objektu a spousta dalšího v rámci našeho „Benefit programu“ (sport, zdraví, kultura, ...).