Pracovník/ce úklidu Slavkov u Brna

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Slavkov u Brna

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

10200 Kč

Značka:

29261140766

Firma:

JASPA Servis s.r.o.

Náplň práce

VYHRAZENO PRO OZP

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, pečlivost
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou, zkrácený úvazek 15hod/tydně, v dopoledním čase 7:00 - 10:00 hod., místo vyhrazené pro osoby max. 3. st. invalidity, úklid na pracovišti PČR Slavkov u Brna
KONTAKT: Štěpáníková Hana, tel.: 721 974 449, telefonicky od 08:00 do 14:00 hod., e-mail: olomouc@jaspa.cz, nechodit na místo pracoviště - kontaktní osoba se zde nenachází