Učitel/ka 2. stupně ZŠ Vyškov

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Nabízený plat:

32120 - 42780 Kč

Značka:

29261120784

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace

Náplň práce

POŽADAVKY: vzdělání VŠ aprobace na český jazyk, odborná kvalifikace dle zák.č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících (ukončené vzdělání), zdravotní způsobilost, flexibilita, samostatnost, příjemné vystupování, zapálení pro práci, spolehlivost, loajalita, klidný a vlídný přístup k dětem, trpělivost, ochota učit se novým věcem, výše platu dle platné tarifní tabulky, vzdělání a praxe
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
ZAMĚSTANVATEL NABÍZI: odpovídající finanční ohodnocení, příspěvek na obědy, práce v příjemném prostředí, moderní vybavení školy
KONTAKT: odpovídající finanční ohodnocení, příspěvek na obědy, práce v příjemném
prostředí, moderní vybavení školy