Ostatní uklízeči a pomocníci (vhodné i pro OZP a OZZ) Praha

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

10560 - 10560 Kč

Značka:

29261300719

Firma:

UKLIDHK s.r.o.

Náplň práce

Demeterová Soňa, tel.: 777 510 002 (8:00 - 16:00), e-mail: sona.demeterova@uklidhk.cz

Nabízíme úklid kancelářských prostor, společných prostor bytových domů, úklid domácností, restaurací i autosalonů v úklidové společnosti. Možnost i odpoledního úklidu.
Vhodné pro OZP a OZZ pracovníky,
Náplň práce: úklidové služby, přizpůsobíme možnostem pracovníka.
Požadavky: spolehlivost, chuť pracovat.

Podobné nabídky práce

Zahradník - vhodné i pro absolventy - mzda až 50 000 Kč (m/ž)

aktivní nabídka Praha a Středočeský kraj JOBSYSTEM s.r.o.
30000 - 50000 Kč za měsíc

Účetní / fakturantka - vhodné pro OZP a důchodce

aktivní nabídka Praha 9 - Běchovice JOBSYSTEM s.r.o.
130 - 160 Kč za hodinu

Fakturant / fakturantka - vhodné i pro OZP a důchodce

aktivní nabídka Praha 9 - Běchovice JOBSYSTEM s.r.o.

Zdravotní laborant / laborantka - vhodné i pro absolventy

aktivní nabídka Praha 1 JOBSYSTEM s.r.o.

Rozpočtář - stavebnictví - Praha 9 - až 50.000 Kč (vhodné i pro juniory)

před 3 dny Praha ProfesKontakt, s.r.o.
35000 - 50000 Kč/měsíc

Obchodně-technický zástupce - vhodné i pro absolventy (m/ž)

aktivní nabídka Praha 9 - Letňany JOBSYSTEM s.r.o.

Projektant / Geotechnika & Stavby / Vhodné i pro Absolventy

včera Praha Grafton Recruitment s.r.o.
45000 - 90000 Kč za měsíc

Zkušební technik - Letňany - 13. plat - vhodné pro absolventy i zkušené techniky

před týdnem Praha ProfesKontakt, s.r.o.
35000 - 55000 Kč/měsíc

Řidič sk. B pro rozvoz potravin – Praha

včera Praha BIOFER s.r.o.
34000 - 39100 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy - strážný - Praha

včera Praha Rambrok, s.r.o.
26500 - 29500 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

UKLIDHK s.r.o.

Kontaktní osoba:
Soňa Demeterová
Tel: 777 510 002 (8:00 -
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.